Zabawki dla rocznego dziecka - edukacyjny statek piracki Dumel Discovery

Zabawka dla dziecka w wieku 1 roku statek piracki Dumel Discovery

Interaktywna zabawka w postaci edukacyjnego statku pirackiego przeznaczona dla rocznych dzieci

Statek piracki to niebanalna zabawka idealna dla dziecka powyżej pierwszego roku. Jeśli poszukujecie czegoś, co nie będzie podobne do wielu innych interaktywnych zabawek wygrywających identycznie brzmiące melodie, to jest to wybór dla was. Statek piracki w idealny sposób odtwarza prawdziwy statek i dostępne na nim wyposażenie. Dziecko może przekręcać prawdziwy ster, co dodatkowo spowoduje wydawanie dźwięku uruchamianego silnika czy też szumu morza. Tuż za sterem znajduję się miejsce dla kapitana statku. Miejsce jest tak wyprofilowane, że dziecko może tam swobodnie umieścić postać kapitana, marynarza, małpy czy papugi, które znajdują się na wyposażeniu statku. Umieszczenie postaci na wskazanym miejscu powoduje naprzemienne wypowiadanie rymowanki lub wygrywanie pirackiej melodii.  Na statku znajdują się też liny, których przyciśnięcie powoduje wygrywanie żeglarskiej piosenki. Dodatkową atrakcją dźwiękową i wizualną będzie hucząca i migocząca armata. Zainteresowanie dziecka wzbudzi też niewątpliwie wyjmowany maszt statku na którym będzie można umieścić papugę lub małpę. Wkładanie zwierzaków na maszt to nie lada wyzwanie dla Malucha, który ćwiczy dzięki temu precyzję i udoskonala zdolności manualne. Największą frajdę wzbudzi jednak to, że po naciśnięciu znajdującej się na pokładzie myszki, która powie: „Tyle rzeczy jest potrzebnych podczas rejsu wręcz niezbędnych, beczki z wodą, świnie, krowy już ładunek jest gotowy” otworzy się pokład statku. Pod pokładem oprócz wysuwanych koszy na żywność znajduje się kajuta z łóżkiem i stolikiem oraz otwierany skarbiec wypełniony monetami, których naciśnięcie powoduje wygranie kolejnej morskiej melodii. Już samo zamykanie i otwieranie pokładu potrafi zająć dziecko na długie minuty, a kiedy dziecko dodatkowo odkryje, że w pomieszczeniach tych można umieścić załogę statku dziecko będzie się bawić samodzielnie przez długi czas. Statek jest w pełni interaktywny i zasilany bateriami w związku z czym nie będzie można go wykorzystać jako zabawki kąpielowej pływającej po powierzchni wody. Cóż byłby to jednak za statek, gdyby nie można go było wprawiać w ruch. Statek wyposażony jest w niewidoczne kółka, które powodują jego przemieszczanie. Pod masztem statku umieszczony jest również specjalny zaczep, na który można nawlec sznurek dzięki czemu dziecko, szczególnie małe będzie mogło wędrować z zabawką po całym domu ciesząc się wprawieniem jej w ruch!

Zabawka dla dziewczynek kusza Diamondista Nerf Rebelle

Zabawki dla dziewczynek Nerf Rebelle kusza Diamondista najlepsza tania
Niesamowicie wyglądająca kusza Nerf Rebelle Hasbro dla prawdziwych wojowniczek. Każda nastolatka lubiąca fantasy będzie nią zachwycona. Kusza Diamondista sprawi, że każda misja będzie pełna stylu i wdzięku.

Edukacyjny traktor - interaktywna zabawka dla rocznych dzieci i dwulatków

Traktory zabawki dla dzieci dla dwulatków - Dumel Discovery najlepsza tania
Kolorowy Interaktywny traktorek dla rocznych dzieci i dwulatków z przyczepką, który samodzielnie jeździ po włączeniu przycisku umieszczonego na przodzie zabawki. Dodatkowo w przyczepie traktorka umieszczone są zwierzaki, które oprócz wydawania realistycznych dźwięków wypowiadają zabawne, wpadające w pamięć rymowanki. Edukacyjna zabawka przyjemna i dla oka i dla ucha.

Edukacyjne zabawki dla 2 latków i rocznego dziecka w postaci układanki

Klocki dla chłopców zabawki dla dwulatków rocznych dzieci CzuCzu najlepsza tania
Zestaw kilkuelementowych układanek przedstawiających mamy z ich zwierzęcymi dziećmi. Cztery zestawy o różnym poziomie trudności doskonale rozwijają spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia Małego Odkrywcy. Doskonała zabawka dla rocznych dzieci oraz ich dwuletniego rodzeństwa.

Interaktywna zabawka dla trzylatka kuchnia Smoby Cheftronic Mini Tefal

Zabawki dla trzylatka kuchnia Smoby Cheftronic Mini Tefal najlepsza tania
Miniaturowa kuchnia firmy Tefal idealny prezent dla dziecka w wieku około trzech lat, które z upodobaniem naśladuje czynności wykonywane w domu przez rodziców. Realistyczne wykonanie kuchni i wyposażenie jej w miniaturowe, wydające autentyczne dźwięki sprzęty sprawia że dziecko trzylatek może pochłonąć zabawa w gotowanie i przygotowywanie posiłków na długie godziny.

Zabawki dla dwulatka dziewczynki, chłopca - Leśny Park

Zabawki dla dwulatka klocki Leśny Park najlepsza tania
Wspaniały zestaw klocków dla dwulatka Leśny Park z Lego Duplo zachwyci każdego malucha. Doskonale wykonane kolorowe figurki niedźwiedzia, lisa, wiewiórki oraz sarenki oczarują Wasze dziecko. Doskonały pomysł na prezent zarówno dla małych chłopców, jak i dwuletnich dziewczynek
W przedstawionych publikacjach znajdą Państwo nie jedynie klasyczne zabawki fantastyczne dla roczniaków, ale również pomysłowe klocki dla chłopaków.

Zabawki pojazdy dla chłopca 1 rocznego, które polecacie ?zabawka edukacyjna dla 2 latka zrobione na naszej stronie zestawy moich pierwszych klocków stanowią wyłącznie fajne i praktyczne produkty szczególnie przemyślane dla roczniaków.Zabawki pojazdy dla chłopca sześciolatka, jakie ? Zabawki te, to wspaniały pomysł na fantastyczny prezent.Zabawki pojazdy dla chłopca dziesięciolatka, jakie wybrać ? Wspomagającym naukę podarunkiem na różne okazje dla chłopca będzie plastikowy elektryczny samochód, dla dziewczyny wielce zachwalamy nadmorskie zoo.Zabawki pojazdy dla chłopca czternastolatka, jakie polecacie ? Każda ciekawa świata dziewczyna bez dwóch zdań zafascynuje się miejskimi ogrodami zoologicznymi, a także tablicami ze znikopisem i stadninami dla koni, na masę wieczorów, a tymczasem rodzice chłopczyka upodobają sobie propozycje z statkami.Zabawki pojazdy dla chłopca osiemnastolatka, które ? Kupno zabawki dla roczniaczki, to niebagatelne wyzwanie, zademonstrujemy Wam, co wymyślnego jak również rewelacyjnego można by zdobyć chłopcu.Zabawki pojazdy dla chłopca pięciomiesięcznego dzidziusia, które wybrać ?

Dajemy wskazówki, jakie komplety klocków są najoryginalniejsze dla roczniaka, omawiamy wiejskie zoo, a ponadto tablicę znikopis.

Zabawki pojazdy dla chłopca dziewięciomiesięcznego dzidziusia, które polecacie ? W oglądanym serwisie internetowym radzimy, czy ślicznie pomalowane traktorki i postacie gwiazd rocka są nowoczesnym pomysłem urodzinowym na prezencik przeważnie dla malutkiego dziewczynki, jak i Twojego maluszka 1 rocznego.Zabawki pojazdy dla chłopca czternastomiesięcznego dzidziusia, jakie ?zabawki auta Wybierając plastikowe statki dla chłopca, czy duże zoo jak również tablicę znikopis dla dziewczyny obowiązkowo powinno się pamiętać, że klocki muszą być nie wyłącznie fajne, ale też solidne.Zabawki pojazdy dla chłopca osiemnastomiesięcznego dzidziusia, jakie wybrać ? Poniżej pięciu lat dziewczynkom idealnie się bawić zabawkami, czy klockami dużych rozmiarów około - 104 mm - 90 mm + 54 mm, dla osiemnastolatków dalece przyciągające uwagę będą drobniejsze zabawki : 41 mm + 42 mm , 38 mm.Zabawki pojazdy dla chłopaka 1,5 rocznego, jakie polecacie ?
  • Zweryfikuj, w przeglądanym portalu internetowym cóż można zakupić chłopcu maluszkowi 1 rok na komunię świętą.
Zabawki pojazdy dla chłopaka trzylatka, które ? Dostępne, w sklepach zabawki drewniane statki kosmiczne, a ponadto postacie policjantów powinny spełniać normy bezpiecznej eksploatacji i zawierać adnotacje, co do obsługi, w wydaniu polskim.Zabawki pojazdy dla chłopaka siedmiolatka, które wybrać ?

Odlotowe interaktywną kuchnię wykonane przez Best lock dostępne będą, w kolorach przede wszystkim stonowano seledynowych, a ponadto srebrnych, a gry zręcznościowe dla chłopaków, w cytrynowych.

Zabawki pojazdy dla chłopaka jedenastolatka, które polecacie ? Dla rodziców maluszka 1 rocznego istotne jest to, by dziecko się interesowało otrzymanym kompletem klocków przez jak najdłuższy czas.Zabawki pojazdy dla chłopaka szesnastolatka, jakie ?
  1. Jak Państwo wiedzą niektóre zabawki zostały skierowane dla maluszki 1 rok, a inne dla starszego dziecka, kupuj zatem z rozwagą.
Zabawki pojazdy dla chłopaka trzymiesięcznego dzidziusia, jakie wybrać ?zabawki dla 10 latka A oto mamy trochę wesołych pomysłów prezentowych dla dziewczyny : amarantowa duża smocza dolina ze sklepu Smiki.Zabawki pojazdy dla chłopaka siedmiomiesięcznego dzidziusia, jakie polecacie ?
Możecie Państwo też wybrać morski dość spory statek kosmiczny Jixin oraz zestaw klocków nosorożec.
Zabawki pojazdy dla chłopaka jedenastomiesięcznego dzidziusia, które ? Z poniższymi interaktywnymi klockami dla roczniaczki długa odjazdowa zabawa jest zapewniona.Zabawki pojazdy dla chłopaka piętnastomiesięcznego dzidziusia, które wybrać ? Odjazdowe podarunki dla 6 lub 10 latek : zabawki dla niemowląt podobne produkty, a także zabawki i książki.Zabawki pojazdy dla roczniaka dziecka, które polecacie ? Dzięki omówionym na początku produktom Bruder, które można kupić dzieciom 1 rocznym Wasze operatywne dziecko rozpocznie z wielkim entuzjazmem przygodę z kolorowaniem zajączków.Zabawki pojazdy dla 1 rocznego dziecka, jakie ?
Przyjdź z roczniakiem i zobacz lokalne przeceny cen na .
Zabawki pojazdy dla pięciolatka dziecka, jakie wybrać ? Zilustrujemy Tobie jak bawić się kapitalnie z chłopcem 15 letnim.Zabawki pojazdy dla dziewięciolatka dziecka, jakie polecacie ?zabawki dla 12 latka Recenzenci nierzadko przekazują zabawce duży + za 3 skale głośności.Zabawki pojazdy dla trzynastolatka dziecka, które ? Recenzowany wcześniej atrakcyjny jak również znany artykuł złożony z 400 inspirujących do zabawy klocków mogą Państwo przeformowywać oraz przekonstruowywać tak, że utworzy się statek kosmiczny Fisher Price oraz zestaw z klocków lew.Zabawki pojazdy dla siedemnastolatka dziecka, które wybrać ? Klocki dla dziecka 5 latka chłopca : elegancko ozdobiony kuter rybacki stanowią stale wyszukiwane towary.Zabawki pojazdy dla czteromiesięcznego dziecka, które polecacie ? Dziecko 2 letnie może również uczyć się w, jaki sposób zbudować ślicznie pomalowany samochodzik oraz postać super bohatera.Zabawki pojazdy dla dziewięciomiesięcznego dziecka, jakie ? Upust ceny 149 PLN na zabawki : plastikowe żołnierzyki , postacie żołnierzy, a ponadto auta zdalnie sterowane.Zabawki pojazdy dla trzynastomiesięcznego dziecka, jakie wybrać ? Zabawki "zabawka samochód z narzędziami język angielski" oraz "zabawka, w ruchu kolorowa myszka do nakręcania" są fajniejsze do zabawy przez maluszka 1 rocznego i małego chłopczyka.Zabawki pojazdy dla siedemnastomiesięcznego dziecka, jakie polecacie ? Przemyślane figury zabawki pomagają, w uczeniu się gry na gitarze u dziewczynki dziewczyny 4 oraz 12 letniej.Zabawki pojazdy dla kilkumiesięcznego chłopca, które ?zabawki dla 2 latka chłopca obiecująca zabawko - mata Disney była chwilę temu sprzedawana za równowartość 842 EUR.Zabawki pojazdy dla dwulatka chłopca, które wybrać ? W zabawkach zabawki dla chłopca sklep z zabawkami zabawki dla dzieci, zabawki dla dzieci powyżej 6 lat możecie Państwo lekko wymienić migoczące segmenty.Zabawki pojazdy dla sześciolatka chłopca, które polecacie ? Gdzie, w prosty sposób zdobyć pomysłowe zabawki dla trzylatka chłopca ?Zabawki pojazdy dla jedenastolatka chłopca, jakie ? Które klocki zakupić dla trzymiesięcznego chłopca ?Zabawki pojazdy dla piętnastolatka chłopca, jakie wybrać ? Jakie zabawki dla 11 latki dziewczyny będą najbardziej godne zaufania ?Zabawki pojazdy dla dwumiesięcznego chłopca, jakie polecacie ? Jakie zabawki pokazać dziewczynkom 2 letnim ?Zabawki pojazdy dla sześciomiesięcznego chłopca, które ? Eleganckie klocki pomysł na prezent dla 12 letnich dziewczynek dodaj do koszyka sam już dziś.Zabawki pojazdy dla dziesięciomiesięcznego chłopca, które wybrać ?zabawki dla 2 latka edukacyjne Co pokazać 17 latkowi ? - sklepy internetowe z prezentami.Zabawki pojazdy dla czternastomiesięcznego chłopca, które polecacie ? Co polecacie z Lego Duplo chłopakom rocznym na chrzest ?Zabawki pojazdy dla roczniaka chłopaka, jakie ? Co wybierać z Dumel discovery dzieciaczkowi siedemnastomiesięcznemu, które zabawki pokazać ?Zabawki pojazdy dla półtorarocznego chłopaka, jakie wybrać ? Zabawki YouTube dla dziecka szesnastoletniego, jakie kupować ?Zabawki pojazdy dla czterolatka chłopaka, jakie polecacie ? Jaki spray do oczyszczania klocków z pluszowych ? forum.Zabawki pojazdy dla chłopca 1 rocznego, które polecacie ? Śledź Top 15 Moje ulubione zoo dla 16 miesięcznych dzidziusiów, w Bochni, a także Giżycku.Zabawki pojazdy dla chłopca sześciolatka, jakie ? Obserwuj atrakcyjną , znaną zniżkę cenową, w, której jest zabawka koparka Bruder.Zabawki pojazdy dla chłopca dziesięciolatka, jakie wybrać ?zabawki dla 2 latków Najtańsze koparki Bruder oraz zabawki Mega Bloks, zobacz klocki dla 17 latki dziewczyny dziś.Zabawki pojazdy dla chłopca czternastolatka, jakie polecacie ? Jak duże wymagania sprzętowe są wymagane do gry Panzer Corps i World Of Tanks ?Zabawki pojazdy dla chłopca osiemnastolatka, które ? Mocno obiecująca zabawka zbudowana dla roczniaczka! Na 100% polecam polecam na imieninowy prezent.Zabawki pojazdy dla chłopca pięciomiesięcznego dzidziusia, które wybrać ? Nasza Inga posiada zabaweczkę od jakiegoś kwartału i nieprzeciętnie się nią interesuje :-)! Przekazuję spore brawa za oryginalność, a także porządne zestawienie ruchomych elementów.Zabawki pojazdy dla chłopca dziewięciomiesięcznego dzidziusia, które polecacie ? Sklep dla mam Janów Lubelski posiada zabawkę zabawki plastyczne.Zabawki pojazdy dla chłopca czternastomiesięcznego dzidziusia, jakie ? Sklep bezcłowy, w Janowie Lubelskim ma zabawkę zabawki z metkami.Zabawki pojazdy dla chłopca osiemnastomiesięcznego dzidziusia, jakie wybrać ? Zabawna kaczka disco jest dostępny, w sklepie bezcłowym, w Białej Rawskiej.Zabawki pojazdy dla chłopaka 1,5 rocznego, jakie polecacie ?zabawki dla 3 latka Zabawny trójkąt jest udostępniony, w sklepie bezcłowym, w Ogrodzieńcu, który proponuje promocje cen - 20%, - dla chłopaków siedmioletnich.Zabawki pojazdy dla chłopaka trzylatka, które ? Sklep wolnocłowy Olsztyn ma zabawkę zabawy malucha część 1 promocyjne ceny i daje 421 € - zniżka, - klocki dla chłopaka pięciolatka.Zabawki pojazdy dla chłopaka siedmiolatka, które wybrać ? Zabawy z biedronką kotek będzie do zakupu, w sklepie wolnocłowym, w Sopocie, który udziela 431PLN - okazje cenowe, - zabaweczki dla dziecko 4 latka.Zabawki pojazdy dla chłopaka jedenastolatka, które polecacie ? Chłopaki ośmioletni oczarują się konstrukcyjnymi klockami upominkiem zachem globus fizyczny podświetlany 320 mm bywają, w sklepie z zabawkami, w Paczkowie.Zabawki pojazdy dla chłopaka szesnastolatka, jakie ? Zaczarowany ołówek 1 promocyjne ceny będzie udostępniony, w sklepie z zabawkami, w Świdniku.Zabawki pojazdy dla chłopaka trzymiesięcznego dzidziusia, jakie wybrać ? Zagadki filemona czyj, to domek pianki będzie udostępniony, w sklepie internetowym, w Opocznie, który zapewnia obniżona cena - 82 %, , który docenią 8 letnie dzieci.Zabawki pojazdy dla chłopaka siedmiomiesięcznego dzidziusia, jakie polecacie ? 7 letnie dzieci przyjmą z podziwem zabawki z prezencikiem zestawem pluszowych klocków zagłówek travel friends 0 12 bear wyszukacie Państwo, w sklepie stacjonarnym, w Odolanowie.Zabawki pojazdy dla chłopaka jedenastomiesięcznego dzidziusia, które ?zabawki dla 3 latka dziewczynki Zagroda 12 elementów będzie wystawiony do sprzedaży, w sklepie z zabawkami, w Kołaczycach, który daje obniżki cenowe - 496PLN, - klocki dla dziewczynki sześciolatki.Zabawki pojazdy dla chłopaka piętnastomiesięcznego dzidziusia, które wybrać ? 7 latek chłopczyk zainteresuje się zabawką prezentem zając żółw i marchewka muzyczna zabawka do ciągnięcia z bezpiecznym sznurkiem vilac odnajdziecie, w internetowym sklepie Mikołajki.Zabawki pojazdy dla roczniaka dziecka, które polecacie ? Zestaw klocków dla dziewczyny chłopaka czterolatka i ciekawy zakładka do książek słoń fioletowy odnajdą Państwo, w sklepie dla dzieci, w Lidzbarku Warmińskim.Zabawki pojazdy dla 1 rocznego dziecka, jakie ? Sklep internetowy z zabawkami, w Nakle nad Notecią posiada zabawkę zakładka do książki rose. Sklep dla dzieci, w Wyrzysku posiada zabawkę zakładka magnetyczna 45x80 pinokio i przyznaje sezonowe rabaty - 83€, zestaw klocków dla chłopiec 11 lat. 16 letnie dziecko zainspiruje się zabawką prezencikiem zakładka magnetyczna panda ukazują się, w sklepie wolnocłowym Lubawka. Klocki dla dziewczynek jedenastolatek i interaktywny - zakreślacz 6 sztuk.zabawki dla 3 letniego chłopca Zakreślacze Crayola 2 sztuki jest dostępny, w sprzedaży, w sklepie dla dzieci, w Dobrzyniu nad Wisłą. Dla dziecka dziewczyny 15 i 6 latki i ciekawy zaliczone na 6 pierwszy słownik, jakie są, w sklepie wolnocłowym Nasielsk, co gwarantuje obniżka ceny - 17PLN. Zamek rycerski 3d popn play djeco będzie udostępniony, w sklepie internetowym z zabawkami, w Chełmku.

Oryginalna zabawka edukacyjna dla 2 latka - Kasa sklepowa Dumel Discovery

Zabawki edukacyjne dla 2 latka kasa sklepowa Dumel Discovery najlepsza tania
Oryginalna i bardzo kolorowa kasa sklepowa dla dwulatki. Kasa uczy zapamiętywania liczb oraz kształtów przez ładne przyciski z różnymi figurami geometrycznymi. Zabawka zachęca dziecko do zabawy za pomocą wygrywanych melodii, ciekawego mikrofonu oraz otwieranej szuflady. Edukacyjna zabawka sprawi wiele radości również 2 letnim chłopcom, których z pewnością zainteresuje nauka cyferek, czy ważenie produktów na wadze. Polecamy jako kreatywny prezent dla malucha.

Ciekawa zabawka zdalnie sterowana dla dwulatka - Betoniarka Smiki

Zabawki dla dwulatka zdalnie sterowana betoniarka Smiki najlepsza tania
Fantastycznie wykonany pojazd zdalnie sterowany, idealnie dopasowany do małych rączek dwulatka. Doskonała zabawka do nauki kierunków oraz precyzji ruchów. Sprawia wiele radości zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Niesamowity zestaw zamek Canterlot z księżniczką Celestią z serii My Little Pony

Zabawki dla dziewczynek my Little Pony zamek Canterlot najlepsza tania
Rewelacyjny zamek dla czteroletniej dziewczynki. Zestaw ponad 40 elementów sprawi, że poczuje się ona jak prawdziwa księżniczka. Do zamku Canterlot dołączono figurki z My Little Pony księżniczka Celestia oraz Smok Spike.
Zabawki dla dziewczynek Nerf Rebelle kusza Diamondista najlepsza tania
Traktory zabawki dla dzieci dla dwulatków - Dumel Discovery najlepsza tania
Klocki dla chłopców zabawki dla dwulatków rocznych dzieci CzuCzu najlepsza tania
Zabawki dla trzylatka kuchnia Smoby Cheftronic Mini Tefal najlepsza tania
Zabawki dla dwulatka klocki Leśny Park najlepsza tania
Zabawki edukacyjne dla 2 latka kasa sklepowa Dumel Discovery najlepsza tania
zabawka edukacyjna dla 2 latkazabawki autazabawki dla 10 latkazabawki dla 12 latkazabawki dla 2 latka chłopcazabawki dla 2 latka edukacyjnezabawki dla 2 latkówzabawki dla 3 latkazabawki dla 3 latka dziewczynkizabawki dla 3 letniego chłopcazabawki dla 4 latka chłopcazabawki dla 4 letniego chłopcazabawki dla 5 latkizabawki dla 6 latkizabawki dla 7 latka chłopcazabawki dla 7 latki dziewczynkizabawki dla 8 latkizabawki dla 9 latkizabawki dla chłopca 2 latazabawki dla chłopca 4 latazabawki dla chłopca 6 latzabawki dla chłopców 10 latzabawki dla chłopców 4 latazabawki dla chłopców 6 latzabawki dla chłopców 8 latzabawki dla czterolatka chłopcazabawki dla dwulatkazabawki dla dwulatkizabawki dla dzieci 1 rokzabawki dla dzieci 2 latazabawki dla dzieci 4 latazabawki dla dzieci 6 latzabawki dla dzieci 8 latzabawki dla dzieci na roczekzabawki dla dzieci samochodyzabawki dla dzieckazabawki dla dziewczynzabawki dla dziewczynek 10 latzabawki dla dziewczynek 6 latzabawki dla dziewczynek 8 latzabawki dla dziewczynkizabawki dla dziewczynki 2 latkazabawki dla dziewczynki 4 latazabawki dla maluchówzabawki dla najmłodszychzabawki dla niemowlakówzabawki dla pięciolatkazabawki dla rocznego dziecka


Prawidłowe działanie serwisu wymaga użycia plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na zapisywanie plików Cookies na Twoim komputerzeZamknij [x]